Läkarstudenter
Utbildar ungdomar
Till en bättre hälsa!

Kontakta oss
Telefon: 08 642 10 00
E-post: info(at)stiftelsenchoice(dot)se

Medarbetare

Stockholm:

Robert Åkesson, VD
robert@stiftelsenchoice.se
070 795 7198


Mira Lidell, projektassistent

mira@stiftelsenchoice.se
08-642 10 00/ 070 722 50 43

Susanna Kalén, projektassistent
susanna@stiftelsenchoice.se
08-642 10 00

2 (1)

Johanna Lindvall, ekonomiassistent
johanna@stiftelsenchoice.se
072 732 14 14

Adam El Mallah, projektassistent
adam@stiftelsenchoice.se
08-642 10 00

Max Kolthoff, Marknads- och Kommunikationsassistent
max@stiftelsenchoice.se
08-642 10 00

Uppsala:

Sarah Damberg, projektassistent
sarah@stiftelsenchoice.se
08-642 10 00/ 070 99 66 282

Linköping:

Marie Svensson, projektassistent
marie@stiftelsenchoice.se
08-642 10 00

Göteborg:

Linda Fetiu, projektledare
linda@stiftelsenchoice.se
072- 311 58 50

Carolin Johansson, projektassistent
Carolin@stiftelsenchoice.se

Malmö/Lund:

majamunke

Maja Munke, projektledare
maja@stiftelsenchoice.se
070 932 07 06

Mimi bild till hemsida
Mimi Ottosson, Projektassistent
mimi@stiftelsenchoice.se
073 988 81 79

Daniel Hausenkamph, Projektassistent 
daniel@stiftelsenchoice.se
076-317 74 50

Linus

Linus Bratt, Marknads-och kommunikationsassistent
linus@stiftelsenchoice.se
073 537 68 96

 

 

css.php