Läkarstudenter
Utbildar ungdomar
Till en bättre hälsa!

Kontakta oss
Telefon: 08 642 10 00
E-post: info(at)stiftelsenchoice(dot)se

Medarbetare

Stockholm:

Kontakta oss - Robert

Robert Åkesson, VD
robert@stiftelsenchoice.se
070 795 7198

mira
Mira Lidell, projektassistent

mira@stiftelsenchoice.se
08-642 10 00/ 070 722 50 43

Sarah Damberg, projektassistent
sarah@stiftelsenchoice.se
08-642 10 00/ 070 99 66 282

Susanna

Susanna Kalén, projektassistent
susanna@stiftelsenchoice.se
08-642 10 00

2 (1)

Johanna Lindvall, ekonomiassistent
johanna@stiftelsenchoice.se
08-642 10 00

Malmö:

majamunke

Maja Munke, projektledare
maja@stiftelsenchoice.se
070 932 07 06

Mimi bild till hemsida
Mimi Ottosson, Projektassistent
mimi@stiftelsenchoice.se
073 988 81 79

Linus

Linus Bratt, Marknads-och kommunikationsassistent
linus@stiftelsenchoice.se
073 537 68 96

 

 

css.php