Medarbetare

Stockholm

image alt text
Robert Åkesson
VD
 robert@stiftelsenchoice.se
 070 795 7198
image alt text
Rolf Borg
Ekonomi
 rolf@stiftelsenchoice.se
 08-642 10 00
image alt text
Therese Engvall
Ekonomiassistent
 therese@stiftelsenchoice.se
 08-642 10 00
image alt text
Mira Lidell
Projekledare
 mira@stiftelsenchoice.se
 08-642 10 00/ 070 722 50 43

Ansvarar för föreläsningar i norra Sverige

image alt text
Susanna Kalén
Projektledare
 susanna@stiftelsenchoice.se
 08-642 10 00

Ansvarar för föreläsningar i mellersta Sverige

image alt text
Minda Jonsson
Projektassistent
 minda@stiftelsenchoice.se
 08-642 10 00
image alt text
Felicia Söderlund Grosin
Projektassistent
 felicia@stiftelsenchoice.se
 08-642 10 00

Ansvarar för föreläsningar i västra Sverige


Malmö / Lund

image alt text
Mimi Ottosson
Projektledare
 mimi@stiftelsenchoice.se
 073 988 81 79

Ansvarar för föreläsningar i södra Sverige

image alt text
Daniel Hausenkamph
Projektledare
 daniel@stiftelsenchoice.se
 076-317 74 50

Ansvarar för föreläsningar i södra Sverige

image alt text
Linus Bratt
Marknads-och kommunikationsassistent
 linus@stiftelsenchoice.se
 073 537 68 96